Tue Nov 23 14:38:48 EET 2021FULL SCREENWINTER PIRATE1-DAY
km/h | knots
  • MAX SPEED
  • 1*10 sec MAX SPEED
  • 5*10 sec MAX SPEED
  • 500m DISTANCE SPEED
  • 1852m DISTANCE SPEED
  • 1H BEST SPEED
  • MONTHPIRATE
  • PIRATE 2021
  • ELL EMV 2021

MAX SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. RAIGO PIHO90.182021-04-09Võsu SK, Koovi, 15-24m/s julm chopp...Download
2. REIN KOLTSUK86.9042021-10-21Koovi 13-17m/s Miniloots Mändjala surfclub sky4 9ruutuDownload
3. RANNO RUMM85.682021-10-20kteDownload
4. KAUR FILIPPOV84.62021-10-21MINILOOTS/Koovi/12-18Download
5. ANDRE TAMPÕLD83.8442021-10-15Locosysiga sama sessioon Mai all..Download
6. TOOMAS KRIVONOGOV78.9842021-10-22Häädemeeste surfiklubi, häädekas, tugevDownload
7. TOOMAS KASENURM77.1122021-05-26Pärnu surfiklubi, pärnu rand 15msDownload
8. TAHO-JAAN TRUUS75.962021-10-20Lõuna Lohesurfarid, Koovi, 12 (15) m/s SWDownload
9. JÜRI KALDOJA73.2962021-07-30Surf Center, Mai, S 12- 16msDownload
10. KRISTEL KAUBI67.682021-10-15Team Chihca, Mai rand, 10-15 m/sDownload
11. TRIINA TREI66.5642021-11-18Surfhouse, Häädemeeste, W 9-13m/s, 9 sparkDownload
12. SILVER KATTAI66.5632021-04-04Pirita SSW 8-15ms, 9m Aeros&Z foilDownload
13. KRISTI62.4242021-08-15Stroomi SurfiklubiDownload
14. KERLI OTTI61.1642021-06-13KTE, Häädemeeste, 11m2, 9-12mDownload
15. TARVI KALNIN60.32021-08-03One Way, Häädemeeste, w 8 -10msDownload
16. ELENA LASS59.7962021-10-18Black Team Estonia, Häädemeeste, loode, 8-13 msDownload
17. RAIN KAUR50.8312021-06-15KullikasDownload

1*10 sec MAX SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. RAIGO PIHO77.0422021-04-09Võsu SK, Koovi, 15-24m/s julm chopp...Download
2. REIN KOLTSUK76.1972021-10-22Miniloots,Mändjala surfclub,Emerante,Frizza,Karala lääs 13-17Download
3. RANNO RUMM74.1482021-04-09Kite Team Estonia, koovi 15metraDownload
4. KAUR FILIPPOV72.7572021-10-21MINILOOTS/Koovi/12-18Download
5. ANDRE TAMPÕLD71.9422021-10-15Locosysiga sama sessioon Mai all..Download
6. TOOMAS KASENURM71.6072021-07-30PÄRNU, MAI RAND, 10-22 MSDownload
7. JÜRI KALDOJA71.1292021-08-18Surf Center, Mai rand, S 10 -20Download
8. TAHO-JAAN TRUUS67.9562021-04-05Lõuna Lohesurfarid, Emajõgi, 7-15 m/s SSWDownload
9. TOOMAS KRIVONOGOV66.0932021-04-06Häädemeeste SK. Häädemeeste, SSW paras 9m SparkileDownload
10. KRISTEL KAUBI65.5172021-10-15Team Chihca, Mai rand, 10-15 m/sDownload
11. TARVI KALNIN59.632021-08-03One Way, Häädemeeste, w 8 -10msDownload
12. TRIINA TREI59.5582021-10-16Surfhouse, Häädemeeste, SW 8-16m/s, 7m2 Gaastra SparkDownload
13. KRISTI58.8832021-08-15Stroomi SurfiklubiDownload
14. KERLI OTTI58.5142021-06-13KTE, Häädemeeste, 11m2, 9-12mDownload
15. ELENA LASS58.4642021-10-18Black Team Estonia, Häädemeeste, loode, 8-13 msDownload
16. SILVER KATTAI56.1892021-04-04Pirita SSW 8-15ms, 9m Aeros&Z foilDownload
17. RAIN KAUR48.4172021-06-13Pärnu SurfiklubiDownload

5*10 sec MAX SPEED

NameSpeedResultsStartDescriptionFile
1. REIN KOLTSUK75.43376.20 75.99 75.73 74.93 74.31 2021-10-22Miniloots,Mändjala surfclub,Emerante,Frizza,Karala lääs 13-17Download
2. RAIGO PIHO74.23177.04 75.79 73.42 73.26 71.64 2021-04-09Võsu SK, Koovi, 15-24m/s julm chopp...Download
3. RANNO RUMM72.58874.15 72.61 72.49 72.43 71.26 2021-04-09Kite Team Estonia, koovi 15metraDownload
4. KAUR FILIPPOV71.74772.76 72.61 71.47 71.37 70.52 2021-10-21MINILOOTS/Koovi/12-18Download
5. TOOMAS KASENURM70.0371.61 70.57 69.62 69.31 69.04 2021-07-30PÄRNU, MAI RAND, 10-22 MSDownload
6. ANDRE TAMPÕLD69.9571.94 70.11 69.33 69.20 69.17 2021-10-15Locosysiga sama sessioon Mai all..Download
7. JÜRI KALDOJA68.55269.96 68.70 68.20 68.12 67.78 2021-08-15Surf Center, Häädemeeste, SW 10 -15Download
8. TAHO-JAAN TRUUS64.31165.60 65.50 64.29 63.89 62.28 2021-11-07Lõuna Lohesurfarid, Pärnu, 10 (12) m/s SSWDownload
9. TOOMAS KRIVONOGOV64.06166.09 65.34 63.92 62.50 62.45 2021-04-06Häädemeeste SK. Häädemeeste, SSW paras 9m SparkileDownload
10. KRISTEL KAUBI63.43965.52 63.77 62.99 62.64 62.28 2021-10-15Team Chihca, Mai rand, 10-15 m/sDownload
11. TRIINA TREI58.63759.21 58.81 58.56 58.31 58.29 2021-04-24Surfhouse, Häädemeeste, NW 9-13m/s, Gaastra Spark 8m2Download
12. TARVI KALNIN58.23959.63 59.02 57.72 57.66 57.18 2021-08-03One Way, Häädemeeste, w 8 -10msDownload
13. KRISTI57.93258.88 57.93 57.89 57.54 57.42 2021-08-15Stroomi SurfiklubiDownload
14. KERLI OTTI56.85158.51 57.84 56.26 55.86 55.78 2021-06-13KTE, Häädemeeste, 11m2, 9-12mDownload
15. ELENA LASS55.68358.46 58.13 54.28 54.13 53.42 2021-10-18Black Team Estonia, Häädemeeste, loode, 8-13 msDownload
16. SILVER KATTAI54.39656.19 55.59 55.05 53.74 51.41 2021-04-04Pirita SSW 8-15ms, 9m Aeros&Z foilDownload
17. RAIN KAUR47.81248.32 48.12 48.01 47.37 47.24 2021-06-15KullikasDownload

500m DISTANCE SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. JÜRI KALDOJA65.9052021-07-30Surf Center, Häädemeeste, Sw 10-15msDownload
2. TOOMAS KASENURM64.422021-10-06Pärnu SK, 19-15msDownload
3. TAHO-JAAN TRUUS63.6262021-04-05Lõuna Lohesurfarid, Emajõgi, 7-15 m/s SSWDownload
4. ANDRE TAMPÕLD62.8792021-10-15Locosysiga sama sessioon Mai all..Download
5. REIN KOLTSUK61.4112021-10-21Koovi 13-17m/s Miniloots Mändjala surfclub sky4 9ruutuDownload
6. RANNO RUMM60.622021-06-13KTE, Häädemeeste, 7m2, 9-12mDownload
7. KAUR FILIPPOV59.82021-10-21MINILOOTS/Koovi/12-18Download
8. KRISTEL KAUBI59.6712021-10-15Team Chihca, Mai rand, 10-15 m/sDownload
9. KRISTI56.8792021-08-15Stroomi SurfiklubiDownload
10. TARVI KALNIN56.3072021-08-03One Way, Häädemeeste, w 8 -10msDownload
11. SILVER KATTAI56.2472021-04-04Pirita SSW 8-15ms, 9m Aeros&Z foilDownload
12. TOOMAS KRIVONOGOV56.0572021-11-12Häädemeeste surfiklubi, häädekas, 9-13msDownload
13. RAIGO PIHO55.5222021-04-05Võsu sk, Emajõe luha/soo 6-15ms sswDownload
14. KERLI OTTI54.3182021-06-13KTE, Häädemeeste, 11m2, 9-12mDownload
15. TRIINA TREI53.1762021-10-16Surfhouse, Häädemeeste, SW 8-16m/s, 7m2 Gaastra SparkDownload
16. ELENA LASS51.6432021-10-18Black Team Estonia, Häädemeeste, loode, 8-13 msDownload
17. RAIN KAUR47.0062021-06-13Pärnu SurfiklubiDownload

1852m DISTANCE SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. ANDRE TAMPÕLD56.8922021-06-13häädekas 1p metra loodest, tip top oludDownload
2. RANNO RUMM54.6952021-06-13KTE, Häädemeeste, 7m2, 9-12mDownload
3. TAHO-JAAN TRUUS54.3412021-10-22Lõuna Lohesurfarid, Võrtsjärv Jõesuu, 9 (14) m/s SWDownload
4. JÜRI KALDOJA54.3162021-04-24Pärnu Surf Center, Häädemeeste, W 10 14msDownload
5. TOOMAS KASENURM52.0452021-04-24Pärnu, Häädemeeste, 10msDownload
6. TOOMAS KRIVONOGOV50.9082021-11-20hdm häädemeeste, loodestDownload
7. TARVI KALNIN48.0242021-07-31One Way, Kullipesa, W 8 -12msDownload
8. KRISTEL KAUBI44.9912021-04-24Team Chica, Häädemeeste, 10 msDownload
9. TRIINA TREI44.8462021-10-18Surfhouse, Häädemeeste, NW 8-13m/s Spark 8m2Download
10. RAIN KAUR44.8172021-06-13Pärnu SurfiklubiDownload
11. SILVER KATTAI41.5382021-04-04Pirita SSW 8-15ms, 9m Aeros&Z foilDownload
12. ELENA LASS41.062021-05-01Black Team Estonia, Reiu kullipesa, edelDownload
13. RAIGO PIHO39.4282021-04-05Võsu sk, Emajõe luha/soo 6-15ms sswDownload
14. KRISTI36.272021-08-15Stroomi SurfiklubiDownload
15. REIN KOLTSUK35.8082021-05-26MINILOOTS MÄNDJALASURFCLUB 12-16M/s aasta esimene speed,käib küllDownload
16. KERLI OTTI35.3362021-06-13KTE, Häädemeeste, 11m2, 9-12mDownload
17. KAUR FILIPPOV35.2462021-10-21MINILOOTS/Koovi/12-18Download

1H BEST SPEED

NameSpeedDurationDescriptionFile
1. TOOMAS KASENURM45.8451:00:00Pärnu, Häädemeeste, 10msDownload
2. RANNO RUMM42.9611:00:00kteDownload
3. JÜRI KALDOJA42.5051:00:00Surf Center, Kullipesa, SW 8-10 msDownload
4. TARVI KALNIN39.3751:00:00Ski, Kullipesa, Sw 8 - 12 msDownload
5. TOOMAS KRIVONOGOV36.5291:00:00Hdm surfiklubi, Häädemeeste, 9-13Download
6. KRISTEL KAUBI36.3871:00:00Chica, ebareaalne Kullikas, 8-12 M/SDownload
7. ANDRE TAMPÕLD33.4891:00:00Maatuulega Vana-PärnusDownload
8. ELENA LASS33.3811:00:00Black Team Estonia, Reiu kullipesa, edelDownload
9. TAHO-JAAN TRUUS33.3371:00:00Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 8 m/s SW...WDownload
10. RAIN KAUR30.9641:00:00KullikasDownload
11. REIN KOLTSUK29.8281:00:00MINILOOTS MÄNDJALASURFCLUB 12-16M/s aasta esimene speed,käib küllDownload
12. RAIGO PIHO29.6821:00:00Võsu sk, Emajõe luha/soo 6-15ms sswDownload
13. KAUR FILIPPOV28.7271:00:00MINILOOTS/Koovi/12-18Download
14. TRIINA TREI27.781:00:00Surfhouse, Häädemeeste, W 9-13m/s, 9 sparkDownload
15. KRISTI25.1681:00:00Stroomi SurfiklubiDownload
16. KERLI OTTI24.7751:00:00KTE, Häädemeeste, 11m2, 9-12mDownload
17. SILVER KATTAI0.01:00:00Pirita SSW 8-15ms, 9m Aeros&Z foilDownload

MONTHPIRATE

MonthNamekm/hRaceSurfaceOK
JaanuarRAIGO PIHO68.906
VeebruarRAIGO PIHO71.78
VeebruarTRIINA TREI41.203
MärtsMADIS KALLAS89.775
MärtsTRIINA TREI60.919
AprillRAIGO PIHO74.231
AprillTRIINA TREI58.637
MaiTOOMAS KASENURM69.008
MaiELENA LASS55.004
JuuniANDRE TAMPÕLD64.009
JuuniKERLI OTTI56.851
JuuliTOOMAS KASENURM70.03
JuuliKRISTEL KAUBI58.592
AugustTOOMAS KASENURM68.604
AugustKRISTEL KAUBI60.987
SeptemberTOOMAS KASENURM65.487
SeptemberKRISTEL KAUBI59.996
OktooberREIN KOLTSUK75.433
OktooberKRISTEL KAUBI63.439
NovemberTAHO-JAAN TRUUS64.311
NovemberTRIINA TREI57.747

PIRATE 2021

NamePointsDIPLOM
1. RANNO RUMM19
2. TOOMAS KASENURM25.7
3. ANDRE TAMPÕLD27.7
4. JÜRI KALDOJA30.7
5. REIN KOLTSUK35.7
6. TAHO-JAAN TRUUS39
7. RAIGO PIHO41.4
8. TOOMAS KRIVONOGOV47
9. KAUR FILIPPOV49
10. KRISTEL KAUBI52
11. TARVI KALNIN59
12. TRIINA TREI72
13. KRISTI77
14. ELENA LASS82
15. SILVER KATTAI83
16. KERLI OTTI88
16. RAIN KAUR88

ELL EMV 2021

#NameSex5*10 secvalues
1.REIN KOLTSUKm75.43376.20 75.99 75.73 74.93 74.31
2.RAIGO PIHOm74.23177.04 75.79 73.42 73.26 71.64
3.RANNO RUMMm72.58874.15 72.61 72.49 72.43 71.26
4.KAUR FILIPPOVm71.74772.76 72.61 71.47 71.37 70.52
5.ANDRE TAMPÕLDm69.9571.94 70.11 69.33 69.20 69.17
6.TAHO-JAAN TRUUSm64.31167.96 65.76 60.83 60.75 59.31
7.TOOMAS KRIVONOGOVm64.06166.09 65.34 63.92 62.50 62.45
8.RITA REEMANNw60.73362.53 60.82 60.14 60.12 60.07
9.TRIINA TREIw58.63759.56 59.20 58.69 58.30 57.18
10.KRISTIw57.93258.88 57.93 57.89 57.54 57.42
11.KERLI OTTIw56.85158.51 57.84 56.26 55.86 55.78
12.SILVER KATTAIm54.39656.19 55.59 55.05 53.74 51.41