Sun Jan 16 23:38:17 EET 2022FULL SCREENWINTER PIRATE1-DAY
km/h | knots
  • MAX SPEED
  • 1*10 sec MAX SPEED
  • 5*10 sec MAX SPEED
  • 500m DISTANCE SPEED
  • 1852m DISTANCE SPEED
  • 1H BEST SPEED
  • MONTHPIRATE
  • PIRATE 2022
  • ELL EMV 2022

MAX SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. RAIGO PIHO108.8642022-01-14võsu surfikool, Häädemeeste, 10-20m/sDownload
2. TAHO-JAAN TRUUS107.3522022-01-14Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 14 (20) m/s NWDownload
3. ANDRE TAMPÕLD104.222022-01-14Haademeeste meistrikad, WindsporttrackerDownload
4. BORIS LJUBT¨ENKO90.9722022-01-16Black team estonia, Sarve, WDownload
5. LIISA LJUBT¨ENKO85.9682022-01-16Black team Estonia, Sarve, WDownload
6. TOOMAS KRIVONOGOV73.982022-01-14Häädemeeste, 15-20 lumelaudDownload
7. TRIINA TREI66.0962022-01-14Surfhouse, Häädemeeste, NW 15-20m/s, Gaastra 6m2 ja lumelaudDownload
8. RAUL62.8922022-01-12Pärnu, 9ne käis üle, 7ne paras, nähtavus piiratudDownload

1*10 sec MAX SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. TAHO-JAAN TRUUS98.3982022-01-14Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 14 (20) m/s NWDownload
2. ANDRE TAMPÕLD96.0482022-01-14Haademeeste meistrikad, WindsporttrackerDownload
3. RAIGO PIHO96.0182022-01-14võsu surfikool, Häädemeeste, 10-20m/sDownload
4. BORIS LJUBT¨ENKO88.2242022-01-16Black team estonia, Sarve, WDownload
5. LIISA LJUBT¨ENKO85.0592022-01-16Black team Estonia, Sarve, WDownload
6. TOOMAS KRIVONOGOV70.9252022-01-14Häädemeeste, 15-20 lumelaudDownload
7. TRIINA TREI62.2392022-01-14Surfhouse, Häädemeeste, NW 15-20m/s, Gaastra 6m2 ja lumelaudDownload
8. RAUL60.0482022-01-12Pärnu, 9ne käis üle, 7ne paras, nähtavus piiratudDownload

5*10 sec MAX SPEED

NameSpeedResultsStartDescriptionFile
1. RAIGO PIHO94.54396.02 95.37 95.29 93.73 92.29 2022-01-14võsu surfikool, Häädemeeste, 10-20m/sDownload
2. TAHO-JAAN TRUUS94.14798.40 96.25 93.55 91.60 90.94 2022-01-14Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 14 (20) m/s NWDownload
3. ANDRE TAMPÕLD90.07796.05 92.60 89.61 87.52 84.60 2022-01-14Haademeeste meistrikad, WindsporttrackerDownload
4. BORIS LJUBT¨ENKO85.62988.22 86.14 85.33 85.06 83.39 2022-01-16Black team estonia, Sarve, WDownload
5. LIISA LJUBT¨ENKO81.84785.06 82.45 81.55 80.36 79.81 2022-01-16Black team Estonia, Sarve, WDownload
6. TOOMAS KRIVONOGOV68.25370.93 69.21 68.14 66.82 66.18 2022-01-14Häädemeeste, 15-20 lumelaudDownload
7. TRIINA TREI58.38562.24 62.09 57.13 56.17 54.30 2022-01-14Surfhouse, Häädemeeste, NW 15-20m/s, Gaastra 6m2 ja lumelaudDownload
8. RAUL52.22260.05 57.01 53.99 45.62 44.45 2022-01-12Pärnu, 9ne käis üle, 7ne paras, nähtavus piiratudDownload

500m DISTANCE SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. TAHO-JAAN TRUUS92.5232022-01-14Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 14 (20) m/s NWDownload
2. RAIGO PIHO88.7762022-01-14võsu surfikool, Häädemeeste, 10-20m/sDownload
3. BORIS LJUBT¨ENKO84.8762022-01-16Black team estonia, Sarve, WDownload
4. LIISA LJUBT¨ENKO83.9072022-01-16Black team Estonia, Sarve, WDownload
5. ANDRE TAMPÕLD80.42022-01-14Haademeeste meistrikad, WindsporttrackerDownload
6. TOOMAS KRIVONOGOV63.012022-01-14Häädemeeste, 15-20 lumelaudDownload
7. TRIINA TREI60.632022-01-14Surfhouse, Häädemeeste, NW 15-20m/s, Gaastra 6m2 ja lumelaudDownload
8. RAUL50.0612022-01-12Pärnu, 9ne käis üle, 7ne paras, nähtavus piiratudDownload

1852m DISTANCE SPEED

NameSpeedStartDescriptionFile
1. BORIS LJUBT¨ENKO82.7012022-01-16Black team estonia, Sarve, WDownload
2. LIISA LJUBT¨ENKO78.5672022-01-16Black team Estonia, Sarve, WDownload
3. TAHO-JAAN TRUUS53.1892022-01-14Lõuna Lohesurfarid, Häädemeeste, 14 (20) m/s NWDownload
4. ANDRE TAMPÕLD40.5252022-01-14Häädemeeste meistrivõistlused, GT31Download
5. RAIGO PIHO38.9842022-01-14võsu surfikool, Häädemeeste, 10-20m/sDownload
6. TRIINA TREI37.3882022-01-16Surfhouse, Häädemeeste, 9-14m/s IQ6 ja suuskDownload
7. RAUL36.6072022-01-12Pärnu, 9ne käis üle, 7ne paras, nähtavus piiratudDownload
8. TOOMAS KRIVONOGOV22.9652022-01-14Häädemeeste, 15-20 lumelaudDownload

1H BEST SPEED

NameSpeedDurationDescriptionFile
1. TAHO-JAAN TRUUS40.8441:00:00Lõuna Lohesurfarid, Võrtsjärv downwinder, 4-5 m/s NWDownload
2. BORIS LJUBT¨ENKO33.4641:00:00Black team estonia, Sarve, WDownload
3. LIISA LJUBT¨ENKO31.6851:00:00Black team Estonia, Sarve, WDownload
4. RAUL29.4731:00:00Pärnu, 9ne käis üle, 7ne paras, nähtavus piiratudDownload
5. RAIGO PIHO26.1941:00:00võsu surfikool, Häädemeeste, 10-20m/sDownload
6. ANDRE TAMPÕLD20.5641:00:00Häädemeeste meistrivõistlused, GT31Download
7. TRIINA TREI20.3311:00:00Surfhouse, Häädemeeste, 9-14m/s IQ6 ja suuskDownload
8. TOOMAS KRIVONOGOV14.6051:00:00Häädemeeste, 15-20 lumelaudDownload

MONTHPIRATE

MonthNamekm/hRaceSurfaceOK
JaanuarRAIGO PIHO94.543
JaanuarLIISA LJUBT¨ENKO81.847

PIRATE 2022

NamePointsDIPLOM
1. TAHO-JAAN TRUUS9.1
2. RAIGO PIHO16.4
3. BORIS LJUBT¨ENKO17.7
4. ANDRE TAMPÕLD23
5. LIISA LJUBT¨ENKO24
6. TOOMAS KRIVONOGOV40
7. TRIINA TREI41
8. RAUL43

ELL EMV 2022

#NameSex5*10 secvalues